خدمات اجرای نورپردازی و صدا

نور پردازی و صدا

لیزر شو ، مپینگ ، سیستم صوتی سه بعدی

سازه ها و دستگاهها

پایه T : پایه ای که تجهیزات نور پردازی بر روی آن نصب می شود. بیشتر لیزر ها و افکت ها را بر روی این پایه ها نصب می کنند. سازه : نوعی اسکلت خرپاشکل می باشد که جهت نصب تجهیزات نور و صدا مورد استفاده قرار می گیرد.سازه ها از پایه ها ی Tشکل مقاوم تر بوده و در شکل ها و مدل های مختلف می توان آن را مونتاژ نمود.

استیج : سازهای پیش ساخته با ارتفاع های متفاوت میباشد.پوشش استیج میتواند به سلیقه کارفرما تغییر نماید.

ال ای دی کف (LED FLOOR) : نوعی از LED پنل ها می باشد که دارای صفحه ی قوی و مقاوم در برابر ضربه و فشار برای ایجاد طرحی زیبا بر روی استیج مورد استفاده قرار می گیرد.
میکسر : DMX یک کنترلر جهت مدیریت تجهیزات نورپردازی می باشد.

سیستم های افکت

 لیزر: برای ایجاد خطوط استوانه ای و یا ایجاد یک طرح یا شکل برروی دیوار،کف و سقف در رنگ های مختلف میباشد.فایر: شعله ای است که توسط کپسول گازی قرار گرفته در داخل دستگاه ایجاد آتش می کند.ارتفاع شعله فایر ها معمولا تا یک متر می رسد و برای رونمایی ها و مراسمات بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

مه سازو اسموک : پیشنهاد میگردد بخار را با لیزر مورد استفاده قرار دهند تا خطوط لیزر در مه به زیبایی نمایش داده شود. بک لایت: استفاده از یک لامپ ماوراء بنفس رنگ سفید رابه شکل نورانی و براقی نشان می دهد .معمولا بلک لایت ها را در محیط های کاملا تاریک مورد استفاده قرار می دهند.پرده ال ای دی : با توجه به پیش زمینه تاریک این پرده ها حالت ستاره ای را ایجاد می کنند. برف ساز و حباب ساز ،کاغذ پرت کن: در کنار سایر وسایل نور پردازی جلوه ی خاصی به مراسم شما می دهد و بیشتر برای جشن های بزرگ،کنسرت ها،مراسم افتتاحیه و… مورد استفاده می گیرد.

سیستم های نور پردازی

مووینگ : وسیله ای ربات گونه است که تقریبا تمام انواع نورپردازی را میتواند به تنهایی انجام دهد.شامل: مووینگ اسپوت – مووینگ وال واش – مووینگ بیم می باشد. مووینک اسپوت و بیم ، رنگ ها و طرح های مختلفی را بر روی استیج انتشار می دهد.

مووینگ وال واش، بیشتر برای ایجاد طرح نور بر روی دیواریا نور پس زمینه می باشد و نور را به صورت پخش شده ایجاد می کند.(خطی نمی باشد)
نور تخت: نوعی لامپ مدادی بوده جهت ایجاد روشنایی محیط استفاده می شود.در زمان هایی که تجهیزات نورپردازی خاموش می باشد از فلت ها جهت تامین نور مراسم استفاده می کنند.
ال ای دی پار واش : بیشتر برای رنگ آمیزی محیطی استفاده می شود زمانی که شما قصد داشته باشید کل محیط را به یک رنگ خاص در بیاورید از این دستگاه استفاده می شود.

چگونگی نمایش محصول در مراسم رونمایی

یک نکته مهم رعایت چگونگی نمایش محصول در مراسم رونمایی است.در هنگام رونمایی همیشه این را در نظر داشته باشید که مخاطبان شما منتظر یک شگفتی از طرف شما هستند. به طوری که مشتاقانه به لحظه رونمایی شما چشم دوخته باشند و منتظر دیده شدن محصول باشند . در طول مراسم هرگاه متوجه همهمه هایی در بین مخاطبان شدید بفهمید که آنها از مراسم سر در نمی آورند و فضا برایشان خسته کننده است . همواره باید سعی کنید هیجان مراسم را حفظ کنید و این کار با نورپردازی،موسیقی و افکتهای پرهیجان میسر میگردد.

از ایده تا اجراء

بر اساس بریف دریافتی و تمرکز روحیه‌ی برند شما مبنی بر نوآوری ،خلاقیت و …، ایده‌های مختلف با توجه به هدف شما به عنوان ایده‌ی اصلی برای برگزاری این مراسم در نظر گرفته مشود. محل برگزاری ، نوع مراسم،موسیقی و … بر همین اساس انتخاب میگردد. سعی بر آن است که مفهوم مورد نظر برند و کمپانی شما به نحوی موثر در تمامی عناصر مرتبط با مراسم (از برندینگ فضا، کارت دعوت، هدایا، اجرای مراسم و …) نمایش داده شود.

ویدئو مپینگ:

ویدیو پروجکشن مپینگ (projection mapping) یا ۳d مپینگ (۳D mapping) که به آن نورپردازی سه بعدی نیز گفته می شود. اما به جای طرح بندی روی یک صفحه تخت (به عنوان مثال برای نمایش پاورپوینت)، نور بر روی هر سطح قرار می گیرد و اشیاء رایج هر شکل سه بعدی را به نمایش های تعاملی تبدیل می کند.

مثلا این تصاویر نمایشی که بصورت سه بعدی می باشند، بر روی سطح نامتقارن ساختمان منعکس شده و با موسیقی همراه آن جلوه خاصی به آن می دهد و ویدیو پروجکشن مپینگ را همانند یک نمایش با شکوه تبدیل می کند. البته این سطوح تنها ساختمان ها نیستند و می توانند انواع اشکال باشند. برای مثال،بر روی خودرو و یا حتی باکسهای سفید میتوان تصاویری حیرت انگیز را نمایش داد.

خدمات اجرای نورپردازی و صدا

 ویدئو وال ( Video Wall )

سیستم ویدئو وال و تویزیون ها یک سیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع و با قابلیت دریافت تعداد زیادی از ورودی های ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد .این سیستم می تواند در کنار پخش تصاویر زنده ، تصاویر ضبط شده مختلف را نیز پخش نماید .
با توجه به پیشرفت تکنولوژی میتوان از انواع ویدیو ها با اشکال مختلف در سایز های مختلف بر حسب نوع مراسم ، طراحی فضا و استیج استفاده کرد.
امکان نصب این تلویزیون ها بصورت دایره کامل ،نیم دایره،نصب آویزان یا معلق ، محدب یا معقر امکان پذیر می باشد.با استفاده از این تکنولوژی میتوان فضایی بسیار زیبا و جذاب را برای مخاطبان ایجاد نمود.

خدمات اجرای نورپردازی و صدا

خدمات اجرای نورپردازی و صدا

خدمات اجرای نورپردازی و صدا