سلام ، ما گروه اپیزود هستیم

مشاوره تبلیغاتی

برگزاری مراسم

طراحی داخلی

داستان زندگی ما تشکیل شده است از اپیزودهای گوناگون.ما بر این باوریم که میتوانیم اپیزود موفقت کاری شما را به داستانی مشهور و پویا تبدیل کنیم.ما با همکاری و اطمینان موفق میشویم.

اپیزود جوان است اما با ایده های نو .هر روزمان را با شوق و انرژی برای اجرای ایده های ناب و ارایه محصول مان یعنی خلاقیت شروع میکنیم به امید خلق و توسعه برند در بازار و به دست آوردن قلب مخاطبانمان.

اپیزود داستان یا رویدادی مستقل است که در متن داستان می‌آید؛ و در واقع در خدمت رساندن مفهوم پیرنگ داستان و گاه تنوع‌بخشی به آن است. اپیزود می‌تواند به تنهایی، داستان کاملی باشد.

کمی درباره ما

نام شرکت:  ایده آفرینان فرتاک

سابقه کاری: 4  سال از 1392

تابعیت:  ایـران

دفتر مرکزی:   تهران

تلفن:   86086110

ایمیل:  info@episodeco.com

این چشم انداز ماست

 بروز بودن

خلاقیت و نوآوری

ایده پردازی

نتیجه گرا
 اپیزود نتیجه گراست و تمام کننده کارها. واقعیت این است ما پروژهایمان تا انتها دنبال میکنیم و به سر انجام میرسانیم
تمرکز
لازمه موفقیت داشتن توانائی تمرکز  ذهنی و جسمی و بدون وقفه بر روی یک مسئله است
رقابت
زندگی یك مسابقه و رقابت نیست پس دلیلی هم برای مقایسه خودت با دیگران وجود ندارد.ما همیشه به راه نو می اندیشیم.
احترام
احترام گذاشتن پدیده شگفت انگیزی است و یک ویژگی اکتسابی است که باید در طول زندگی فرا گرفته شود. ما به همکاران ،مشتریان و همه افراد با هر عقیده ای و تفکری احترام میگداریم.
اجرا
برای آن که مخاطب به تبلیغات ما توجه کند، باید او را مجذوب و مشتاق کنیم! این به معنای ایجاد یک چالش ذهنی در آنهاست و درگیر کردن ذهن او و توجه بیشتر. البته این تکنیک زمانی میتواند اثرگذار باشد که اجرایی درست و هوشمندانه داشته باشد.
بروز بودن
ما به کمک اینترنت و تکنولوژی دانسته‌ها و علم خودمان را بروز میکنی تا همیشه اطلاعات و ایده ها جدیدی برای ارایه داشته باشیم
نوآوری و ایده پردازی
 حالا زمانه‌ای است که باید از تکنیک‌های ابتکاری و تاثیرگذار استفاده کنیم. هرچه فرآیند تفکر خلاقانه‌تر باشد،‌ ایده‌ی حاصل از آن جالب‌تر و موفق تر خواهد بود. 
دکوراسیون
برگزاری مراسم
طراحی وبسایت
برندینگ

رویکرد مـا

تحقق ایده شما
به واقعیت را
ما می آفرینیم

ایده پردازی و نوآوری، قدرتمندترین و مهمترین برگ برنده هر کسب و کاری است. هدف اپیزود خلق ایده های ناب و درخشان و به کار بردن تکنیک های الهام بخش و خلاقانه در طراحی و اجرا است .

1
پروژه های دکوراسیون
1
پروژه های در حال اجرا
1
پروژه های گرافیکی
1
رویدادها و نمایشگاه