دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

خلاقیتی مدرن

طراحی داخلی محل کار،فروشگاه ها و منزل امروزه تبدیل به یکی از مسائل مهم برای اکثر افراد شده است اما هزینه های آن گاهی مانع انجام تغییرات میشود . با اپیزود مهم نیست که شما چقدر بودجه در نظر گرفته اید و یا چقدر درخواست هایتان پیچیده است، متخصصان ما دارای توانایی ها و مهارت هایی هستند که آنها را برآورده می سازند. طراحان ما صدها ایده و راه حل دارند و این راه حل ها زمانی اجرا می شوند که مشتریان به سراغ ما می آیند. با تماس با ما خدمات اپیزود را امتحان کنید ، به شما اطمینان می دهیم که شما یک ترکیب منحصر به فرد از قیمت گذاری وخلاقیت و کمال دریافت خواهید کرد.

خلاق باش ، متفاوت شو

دکوراسیون نمایشگاهی

حضور شرکت ها در نمایشگاهها ، موقعیتی است برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری. به همین دلیل ، میزان موفقیت یک نمایشگاه به عواملی مانند ساخت دکور متفاوت،نمایش و پرزنت مناسب محصولات و… بستگی دارد.

دکوراسیون فضای باز

همه ما دوست داریم که از فضای سبز و محوطه های پر از گل، تزیینات زیبا و پر نشاط لذت ببریم و چه بسا اگر این فضا در درون منزل شخصی ما باشد لذت آن دو چندان میشود.اما لازمه آن طراحی ویژه متناسب با محیط باز است تا هماهنگی لازم برای استفاده حداکثری از فضا و امکانات ایجاد شود.

دکوراسیون اداری و تجاری

اگر اهداف جدید تجاری و اقتصادی برای خود تعریف کرده اید بایستی احساس صمیمیت و همکاری را در فضای کارتان بوجود آورید به کمک طراحی و اجرای دکوراسیون حرفه ای می توانید یک گام مهم در راستای رونق کسب و کار خود انجام دهید زیرا صمیمیت این فضا می تواند باعث ایجاد راندمان کاری بهتری در کارکنان شود.
.

استند برند ROAMER
استند برند ROAMER

طراحی و اجرای استندهای فروش شرکت معتبر و بنام ROAMER

استند فروشگاهی برند سورکر و پرو ویو
استند فروشگاهی برند سورکر و پرو ویو
ساخت استراحتگاه شرکت آریا دیزل
ساخت استراحتگاه شرکت آریا دیزل

دکوراسیون ساخت آرایشگاه و غذاخوری ، آشپزخانه و بروزرسانی استراحتگاه مخصوص رانندگان شرکت آریا دیزل

پروژه یکتا
پروژه یکتا

فروشگاه ساعت یکتا در کاشان اجرا شده ، از مراحل ساخت و طراحی دیدن کنید.

27 نوامبر, 2017 in  دکوراسیون اداری تجاری
پروژه فروشگاه ساعت رشت 01
پروژه فروشگاه ساعت رشت 01

اجرای پروژه فروشگاه بزرگ ساعت برندهای معتبر جهان

2 نوامبر, 2017 in  دکوراسیون اداری تجاری

دکوراسیون داخلی