عکاسی و فیلمبرداری

#

عکاسی غذا

اهمیت عکاسی از مواد غذا هر روز برای شرکت های فعال، ملموس تر می شود، به جرات می توان گفت در حال حاضر بسیاری از فعالان این صنعت ، از پتانسیل های این هنر در فروش محصول و افزایش سهمشان از بازار استفاده می کنند.

#

عکاسی معماری

برای عکاسی دکوراسیون داخلی، فضای باز،یا دستگاه های بزرگ صنعتی و خط تولیدی محصول باید در همان فضای کارخانه عکسبرداری شود که این مسئله در حوزه عکاسی صنعتی، تدابیری را طلب می نماید .

#

عکاسی محصولات

هنگام فروش به شیوه آنلاین یا نمایش محصولات در کاتالوگ شما ، مشتریان نمیتوانند کالای مورد نظر خود را لمس یا امتحان کنند. عکاسی از محصولات یکی از موقعیتهایست که از طریق آن می توانید توجه مشتریانتان را جلب کنید و آنها را متقاعد نمایید تا محصولتان را بخرند.

#

ساخت تیزر

ففیلم برداری و ساخت تیزر و یا آگهی تبلیغاتی معجزه ای است که به شما کمک می کند تا با متقاعد سازی مخاطبانتان به واسطه تکنیکهای روانشناختی و به بهترین شکل به معرفی کالا و خدمات خودتان درکوتاه ترین زمان و با موثر ترین شیوه بپردازید.

#

عکاسی خبری

عکاسی گزارشی ، خبری یا فتوژورنالیسم یکی از شاخه های عکاسی است و به عکس‌هایی گفته می‌شود که پیام و هدف اصلی آنها خبر رسانی است.در مراسم های رسمی ،همایشها و نمایشگاهها از این نوع عکسبرداری استفاده میگردد و مناسب برای چاپ در رسانه ها می باشد.

#

عکاسی 360

عکاسی۳۶۰ درجه و تورهای مجازی در میان جدیدترین فناوری‌های روز دنیا قرار دارد. اگر فردی بخواهد اطلاعات دقیقی از یک اتاق، یک صحنه و یا یک منظره پیدا کند با یک عکس 360 درجه یا تور مجازی به ‌راحتی تمام اطلاعات را از مکان دریافت کند

عکاسی و فیلمبرداری

جذابیت و رسایی عکس به این معناست که روشی که از طریق آن کالای خود را ارائه میدهید ، نقش ضروری در موفقیت یا عدم موفقیت برند شما دارد.