چاپ و طراحی گرافیک-لوگو-بسته بندی

طراحی بسته‌بندی محصولات و طراحی تندیس

7d9bcbf7396e840a9369f4cc18388a16

بسته‌بندی جز لازم و ضروری یک محصول است که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد. علم طراحی بسته‌بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری ، انبار، انتقال و توزیع و ذخیره، فروش و استفاده از آن است.

طراحی نشانه ( لوگو)

logo-sketch-concepts-6

لوگو یک نشانه گرافیکی است که می‌تواند به‌صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها می‌شود و لوگو به‌وسیله شرکت‌های تجاری، سازمان‌ها یا افراد استفاده می‌شود تابه این طریق نوع خدمات، اهداف، شغل و محصولشان را سریع‌تر به مخاطب معرفی کنند.

طراحی بروشور و کاتالوگ

چاپ و طراحی گرافیک-لوگو-بسته بندی

بروشور و کاتالوگ‌های تبلیغاتی می‌توانند از بهترین نماینده‌های فروش شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشند. آن‌ها جوری باید طراحی شده باشند که در غیاب دقیقا همان کاری را انجام دهند که شما انجام می‌دادید. مسئولیت خطیر این اقلام چاپی تبلیغاتی، معرفی درست و بی کم و کاست اهداف ، محصولات و ارزش‌های شرکت و یا سازمان شماست.

طراحی مجموعه اوراق اداری

ست-اداری-طراحی-و-دیزاین-پک

به مجموعه‌ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک کمپانی یا سازمان جهت فعالیت‌های رسمی یا غیررسمی، استفاده می‌گردد، اوراق اداری می‌گویند، بهتر است این اوراق شبیه به هم باشند به همین دلیل به آن ست اوراق گفته می‌شود.

طراحی هویت برند و سازمان

طراحی-هویت-برند-و-سازمان

رقابت امروزه موجب ایجاد انتخاب‌های بی‌شماری گردیده است ولی یک برند قوی در یک بازار شلوغ هنوز می‌تواند خودش را نشان بدهد. آنچه موجب جلب احیایات و منطق مخاطبان می‌شود، هویت برند است. هویت برند موجب شناخت می‌شود،تمایز ایجاد می‌کند و ارزش می‌آفریند. هویت برند در ذات خود یک دارایی است.

تبلیغات محیطی( بیلبورد، عرشه پل و پوستر و ….)

اجاره-بیلبورد-و-تبلیغات-شهری

تبلیغات محیطی را بی‌شک قدیمی‌ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس بینندگان است اطلاق می‌شود. بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس‌ها و … گونه‌های مختلف تبلیغات محیطی بشار می‌رود.

طراحی هویت برند و سازمان

طراحی-پیکتوگرام

پیکتوگرام‌ها همان علائم تصویری هستند که به ایزوتایپ هم معروف هستند. علائم تصویری یا همان پیکتوگرام‌ها می‌توانند تلفیقی از یک تصویر یک صدا یا یک شخصیت باشد که با بیننده ارتباط چشمی و بصری برقرار می‌کند.

طراحی کاراکتر

طراحی-کاراکتر

کاراکتر تبلیغاتی، شخصیتی است که توسط گرافیست طراحی می‌شود و برای بهتر دیده شدن و تاثیر بیشتر بر بیننده، فعالیت می‌کند. به بیان دیگر کاراکتر تبلیغاتی وسیله‌ای است که به کمک آن برندها، شرکت‌ها ، کمپانی‌ها می‌توانند ارتباطی تاثیرگذار و ماندگار را با مخاطبین خود برقرار کنند.

چاپ و طراحی گرافیک-لوگو-بسته بندی

چاپ و طراحی گرافیک-لوگو-بسته بندی

کار خود را به ما بسپارید