Episode
Catering

کترینگ و پذیرایی

گروه اپیزود با در اختیار داشتن سر آشپز بین المللی و کادری مجرب
علی رغم تجارب طولانی در هنر صنعت غذا و پذیرایی همواره خود
را نیازمند تحول و برروز شدن می داند و این امر با برنامه ریزی
، آموزش مستمر کارکنان و در اختیار داشتن تجهیزات و پایبندی
به اخلاق مشتری مدری قابل تحقق خواهد بود .
#

شیرینی جات

تهیه کیک و شیرینی ، شکلات و کوکی با لوگوی شما

#

اسنک

 پذیرایی میوه به صورت بار و کوکتل، فینگر فود و کاناپه گرم و سرد

#

منوی اصلی

انواع جدیدترین غذاهاهای ایرانی و بین المللی ، پیش غذا ، انواع دسر

#

نوشیدنی ها

شامل انواع آب میوه های طبیعی و انواع کوکتل و نوشیدنی های گرم

کترینگ و پذیرایی-خدمات نمایشگاهی فینگر فود میان وعده صبحانه ناهار و شام دسر و شیرینی مهمانداری و پذیرایی بسته آماده

بسته های پذیرایی پک و بسته بندی خدمات به غرفه های نمایشگاهی قیمت لیست منو -افطاری-انواع نوشیدنی و میوه قهوه گرم و سرد-مهماندار-لوکس-event-catering-hostess-exhibition-finger food-iran-tehran-تهران

چشم اندازها و اهداف بزرگ در صنعت سرویس دهی غذا و کترینگ و پذیرایی برای رسیدن از غذاهای خوب به غذاهایی لذیذ و خوشمزه و نوین باعث یکپارچه سازی سرویس های کترینگ ها و همینطور گسترش بازار برای آماده سازی صنعت سرویس دهی غذا شد.

در نتیجه راههایی را که کترینگ ها در آن با صنعت سرویس دهی هماهنگ شده اند،راهها و تکنیک ها و متدهایی جدید و مقرون بصرفه برای سود دهی بیشتر و استفاده بهینه از پتانسیل نیروها می باشد.

ما بر این باوریم که با داشتن تیم حرفه ای و اختصاصی پذیرایی خود می توانیم پذیرایی خاص و منحصر به فردی در مراسم های رسمی شما عزیزان داشته باشد.

کترینگ و پذیرایی بعنوان بخشی مجزا و یا قسمتی از تجارتی بزرگتر در ارتباط با صنعت مهمان نوازی است که در فضای بزرگی از انتخاب ها یا سبکهای مختلف غذایی و اسنکها است.

مهمترین کترینگ ها، آنهایی هستند که شناخته شده هستند به عنوان اتاقهای خصوصی در رستوران ها, هتل ها ، هواپیما و کشتی های بزرگ طراحی و راه اندازی می شوند.

تقاضای صعودی به وسیله عموم برای فضاهای اختصاصی که خارج از محیط های کار و زندگیشان باشد باعث هدایت کترینگ ها از بودن در صنعت مهمان نوازی به سمت رهبری در بخش داخلی خود بعنوان رستوران و درآمد زایی بیشتر شد.